Kontaktujte nás na telefonu:
+420 777 024 252

Zatéká, netěsní?

Fouká Vám domů nebo dokonce zatéká?

Jedná se o velmi častý problém starších oken, u kterých se postupem času opotřebí těsnění. Tento problém se začne objevovat cca po 7 letech provozu a má za následek veliké úniky energií a v krajním případě i zatékání do interiéru. Řešením je výměna těsnění, která není pro zákazníka nijak časově náročná. Při tomto servisu se zkontroluje funkčnost vnějšího plechování okna, vyčistí se a promaže kování okna, o které se většinou uživatel nestará.

Rychlý kontakt

Servis střešních oken Velux

Na moderních stavbách se běžně setkáme se střešními okny, jednou z oblíbených značek jsou i střešní okna Velux. Výhodou značkových střešních oken je například dostupnost náhradních dílů a autorizovaný servis oken Velux.

Pokud máte okna již několik let, určitě se vyplatí nechat je zkontrolovat odborným servisním pracovníkem. Promazání, kontrola a případná výměna drobných opotřebovaných dílů vám může do budoucna ušetřit mnoho prostředků za náročnější opravy. U starých oken se také často vyplatí doplnit těsnění a případně vyměnit sklo, protože nová skla mají až 3x lepší tepelně-izolační vlastnosti. Nové sklo zamezí rosení a ušetří také nemalé prostředky za vytápění. Střešní okna si zpravidla nekupujete na pár let, proto je potřeba náležitý servis a údržba.