Kontaktujte nás na telefonu:
+420 777 024 252

Servis doplňků

I zastiňovací doplňky je možné opravit a to nejen výměnou za nové. Nejede Vaše předokenní roleta nahoru? Nemusíte kupovat novou a utrácet více než 10tisíc korun. Umíme v tomto doplňku opravit to, co se rozbilo, tak aby roleta sloužila dál. Nefunguje něco na elektrických oknech či doplňcích? Zavolejte nás, většina montážníků z neznalosti tyto věci raději ani nemontuje nové. My se pustíme i do oprav.

Rychlý kontakt

Servis střešních oken Velux

Na moderních stavbách se běžně setkáme se střešními okny, jednou z oblíbených značek jsou i střešní okna Velux. Výhodou značkových střešních oken je například dostupnost náhradních dílů a autorizovaný servis oken Velux.

Pokud máte okna již několik let, určitě se vyplatí nechat je zkontrolovat odborným servisním pracovníkem. Promazání, kontrola a případná výměna drobných opotřebovaných dílů vám může do budoucna ušetřit mnoho prostředků za náročnější opravy. U starých oken se také často vyplatí doplnit těsnění a případně vyměnit sklo, protože nová skla mají až 3x lepší tepelně-izolační vlastnosti. Nové sklo zamezí rosení a ušetří také nemalé prostředky za vytápění. Střešní okna si zpravidla nekupujete na pár let, proto je potřeba náležitý servis a údržba.