Kontaktujte nás na telefonu:
+420 777 024 252

Střešní okna

Jsme certifikovaná montážní firma. Montujeme pouze střešní okna Velux včetně veškerých doplňků. Zakládáme si na odborné montáži, kde základem je zateplovací sada BDX, díky které nabízíme záruku 10let.

Novinkou je výměna zasklení. Společnost Velux se neustále snaží inovovat svoje výrobky a přinášet zákazníkovi možnost zlepšovat užitné vlastnosti svých střešních oken i po určité době užívání. Nabízí celou řadu izolačních skel, která zlepšují tepelné, zvukové i bezpečnostní parametry stávajících střešních oken.

Jsme zaregistrováni v Seznamu Odborných dodavatelů v rámci dotačního programu Zelená úsporám.

Rychlý kontakt

Servis střešních oken Velux

Na moderních stavbách se běžně setkáme se střešními okny, jednou z oblíbených značek jsou i střešní okna Velux. Výhodou značkových střešních oken je například dostupnost náhradních dílů a autorizovaný servis oken Velux.

Pokud máte okna již několik let, určitě se vyplatí nechat je zkontrolovat odborným servisním pracovníkem. Promazání, kontrola a případná výměna drobných opotřebovaných dílů vám může do budoucna ušetřit mnoho prostředků za náročnější opravy. U starých oken se také často vyplatí doplnit těsnění a případně vyměnit sklo, protože nová skla mají až 3x lepší tepelně-izolační vlastnosti. Nové sklo zamezí rosení a ušetří také nemalé prostředky za vytápění. Střešní okna si zpravidla nekupujete na pár let, proto je potřeba náležitý servis a údržba.