Kontaktujte nás na telefonu:
+420 777 024 252

Mechanické závady

Nejde okno otevřít? Okno nedrží zavřené?

Týká se hlavně problémů kování, pantů, zámků nebo klapek. Tyto závady vyžadují vždy originální náhradní díly patřící ke konkrétnímu typu okna. Okno pootevřete jen pár centimetrů a dál to nejde. NEPOUŽÍVEJTE NÁSILÍ, zničíte si tak půlměsícové paty a opravu velice prodražíte, nechte okno raději zavřené. Oprava je pro nás jednouchá, zavolejte a domluvte si s námi termín. Jde o rozbitý zámek či protikus zámku. Zjistěte typ okna a volejte. Máme pro Vás řešení.

Rychlý kontakt

Servis střešních oken Velux

Na moderních stavbách se běžně setkáme se střešními okny, jednou z oblíbených značek jsou i střešní okna Velux. Výhodou značkových střešních oken je například dostupnost náhradních dílů a autorizovaný servis oken Velux.

Pokud máte okna již několik let, určitě se vyplatí nechat je zkontrolovat odborným servisním pracovníkem. Promazání, kontrola a případná výměna drobných opotřebovaných dílů vám může do budoucna ušetřit mnoho prostředků za náročnější opravy. U starých oken se také často vyplatí doplnit těsnění a případně vyměnit sklo, protože nová skla mají až 3x lepší tepelně-izolační vlastnosti. Nové sklo zamezí rosení a ušetří také nemalé prostředky za vytápění. Střešní okna si zpravidla nekupujete na pár let, proto je potřeba náležitý servis a údržba.